Nowe BMW serii 2 Gran Coupé.

NOWE BMW SERII 2 GRAN COUPÉ. TYDZIEŃ JAZD TESTOWYCH.

Już jest.

Nowe BMW serii 2 Gran Coupé.
Zachwyca szykiem, codzienną użytecznością i najlepszymi w swojej klasie właściwościami jezdnymi. Nowe usługi cyfrowe i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy są dostępne jako opcje, dodając najbardziej innowacyjną i wygodną technologię do wspierania kierowców w każdej sytuacji. Jak na kompaktowe coupé, ten samochód ma przestronną kabinę i bagażnik, co zapewnia doskonałą wszechstronność. Dostęp do tylnych siedzeń jest szczególnie wygodny. Dołączając do BMW serii 1, BMW serii 2 Coupé i kabrioletu, BMW serii 2 Active Tourer i Gran Tourer, a także BMW X1 i X2, nowe BMW serii 2 Gran Coupé stanowi kolejny ekscytujący dodatek do klasy kompaktowej.

Wygląd zewnętrzny: wydłużona, urzekająca sylwetka w stylu coupé. Sportowy i ekstrawagancki wygląd nowego BMW serii 2 Gran Coupé jest przede wszystkim charakteryzuje się eleganckim, wydłużonym kształtem i urzekającą, dynamiczną sylwetką w stylu coupé.


Wnętrze: sportowe, nowoczesne i wyrafinowane. BMW serii 2 Gran Coupé ma sportowy kokpit ekstrawagancki tak jak sylwetka pojazdu. Ponadto wnętrze zachwyca bogactwo wyrafinowanych materiałów. Kierowcy będą cieszyć się BMW Live Kokpit w komplecie. Posiada analogowy prędkościomierz i obrotomierz, a także 5.1-calowy wyświetlacz z czarnym panelem,  uzupełniony 8,8-calowym ekranem dotykowym Control Display. Opcjonalne podświetlane listwy ozdobne i wiele dodatkowych lampek LED źródła podkreślają wyrafinowany wygląd BMW serii 2 Gran Coupé, szczególnie po zmroku.


Chcesz poznać bliżej najnowsze BMW serii 2 Gran Coupé? Okazję do tego wyjątkowego wydarzenia będziesz mieć podczas tygodnia jazd testowych od 20 do 27 marca w salonach BMW Dynamic Motors.

Już dziś umów się na jazdę testową aby sprawdzić jak czujesz się we wnętrzu nowego BMW serii 2 Gran Coupé

Aktualności.

Dealer BMW Dynamic Motors Bydgoszcz.