Oferta pracy - idealna dla Ciebie

ZDOBYWAJ SZCZYTY Z ZESPOŁEM BMW DYNAMIC MOTORS.

OFERTA PRACY SKROJONA NA MIARĘ TWOICH POTRZEB.

Do naszego Salonu w Bydgoszczy poszukujemy
profesjonalistów do pracy w charakterze:
Asystenta/Asystentki Administracji Sprzedaży
Miejsce pracy: Bydgoszcz


Poszukujemy Kandydatów/Kandydatek ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, podzielających nasze wartości, którzy/re pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i z zaangażowaniem uczestniczyć w rozwoju naszej firmy w Polsce.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

Księgowe przyjmowanie samochodów na magazyn. Regularna i rzetelna praca z systemem CRM, kontrola nad poprawnością wprowadzanych danych oraz aktualizacja danych. Monitorowanie obiegu kart pojazdów. Bieżącą współpracę z działem handlowym. Koordynowanie obiegu dokumentów sprzedaży samochodów (przyjmowanie, segregacja, ewidencjonowanie i weryfikacja merytoryczna). Zadbanie o terminowość oraz jakość realizowanych zadań. Archiwizacja dokumentacji salonu zgodnie z wytycznymi. Zapewnienie przepływu informacji między pracownikami i działami firmy.

Nasze oczekiwania

Znajomość pakietu MS Office (głównie Excel). Umiejętność pracy w zespole. Bardzo dobra organizacja pracy. Skrupulatność, dokładność i samodzielność w działaniu. Prawo jazdy kat. B. Doświadczenie na podobnym stanowisku – preferowane. Otwarte usposobienie i komunikatywna postawa. Umiejętność pracy pod presją czasu i odporność na stres. Umiejętność wyznaczania priorytetów. Zaangażowanie w powierzone zadania i odpowiedzialność.Wykształcenie min. średnie.

Kandydatom oferujemy

Pracę w młodym, doświadczonym, ambitnym i zmotywowanym zespole. Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Stabilną pracę w prestiżowej firmie. Motywacyjny system wynagrodzeń.

 
praca@bmw-dynamicmotors.pl

Aktualności.

Dealer BMW Dynamic Motors Bydgoszcz.